Sharerich (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Update
bg: Промени

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Block
bg: Блокирай

en: Set name
bg: Наименование на набора

en: Source
bg: Източник

en: Sharing
bg: Споделяне
