Sharerich (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: sets
fi: kokoelmat

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Block
fi: Lohko

en: Set name
fi: Ryhmän nimi

en: Source
fi: Lähde

en: Storage
fi: Tallennus

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Sharing
fi: Jakaminen

en: Format settings:
fi: Muotoiluasetukset:

en: Youtube Username
fi: Youtube käyttäjänimi
