Sharerich (7.x-2.4) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Update
fil: Gawing bago

en: Block
fil: Tipak
