Sharerich (7.x-2.4) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Unknown
fy: Unbekend
