Sharerich (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: sets
he: סטים

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Update
he: עדכון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Block
he: בלוק

en: Set name
he: שם ערכה

en: Source
he: מקור

en: Storage
he: אחסון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Sharing
he: שיתוף

en: Format settings:
he: הגדרות פורמט:
