Sharerich (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: sets
it: set

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Update
it: Aggiorna

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Block
it: Blocco

en: Set name
it: Nome del set

en: Source
it: Sorgente

en: Storage
it: Archiviazione

en: Service
it: Servizio

en: Minified
it: Minimizzata

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Sharing
it: Condivisione

en: Format settings:
it: Impostazioni formato:
