Sharerich (7.x-2.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Update
jv: Dianyari

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Block
jv: Blok

en: Set name
jv: Setèl jenengé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Format settings:
jv: Setèlan format:
