Sharerich (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: sets
lt: rinkiniai

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Block
lt: Blokas

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Source
lt: Šaltinis

en: Storage
lt: Saugykla

en: Service
lt: Paslauga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:
