Sharerich (7.x-2.4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: sets
os: ӕмбырдтӕ

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Update
os: Сног кæн
