Sharerich (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: sets
pl: zestawienia

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Social networks
pl: Portale społecznościowe

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Block
pl: Blok

en: Set name
pl: Nazwa zestawu skrótów

en: Source
pl: Źródło

en: Storage
pl: Magazyn

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Format settings:
pl: Ustawienia formatu:
