Sharerich (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: sets
pt: conjuntos

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Social networks
pt: Redes sociais

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Update
pt: Atualizar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Set name
pt: Nome do conjunto

en: Source
pt: Fonte

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Services
pt: Serviços

en: Service
pt: Serviço

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Sharing
pt: Partilha

en: Format settings:
pt: Definições de formato
