Sharerich (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: sets
sl: množice

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Unknown
sl: Neznan

en: Block
sl: Blok

en: Set name
sl: Nastavi ime

en: Machine name
sl: Strojno ime
