Sharerich (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: sets
ca: col·leccions

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Update
ca: Actualitza

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Block
ca: Bloc

en: Set name
ca: Nom del conjunt

en: Source
ca: Font

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Minified
ca: Minimitzat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Format settings:
ca: Paràmetres del format:
