Sharerich (7.x-2.5) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: sets
de: Sets

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Social networks
de: Soziale Netzwerke

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Set name
de: Verknüpfungsgruppenname

en: Source
de: Quelle

en: Storage
de: Speicher

en: Services
de: Dienste

en: Service
de: Dienst

en: Minified
de: Minimiert

en: Machine name
de: Systemname

en: Sharing
de: Gemeinsame Nutzung

en: set
de: Festlegen

en: Facebook App ID
de: Facebook-App-ID

en: Format settings:
de: Formateinstellungen:

en: Share this
de: Diesen Inhalt teilen
