Sharerich (7.x-2.5) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: sets
fa: مجموعه‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Block
fa: بلوک

en: Set name
fa: نام مجموعه

en: Source
fa: منبع

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: Format settings:
fa: تنظیمات فرمت:
