Sharerich (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: sets
hi: समूह

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Social networks
hi: सामाजिक तंत्र

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Set name
hi: नाम भरें

en: Source
hi: स्रोत

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Format settings:
hi: सेटिंग्स को बदले
