Sharerich (7.x-2.5) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: sets
hr: setovi

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Update
hr: Osvježi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Block
hr: Blok

en: Set name
hr: Naziv skupa

en: Source
hr: Izvor

en: Storage
hr: Spremnik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Format settings:
hr: Postavke oblika:
