Sharerich (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: sets
hu: csoportosítás

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Update
hu: Frissítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Block
hu: Blokk

en: Set name
hu: Név beállítása

en: Source
hu: Forrás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Minified
hu: Tömörített

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Sharing
hu: Megosztás

en: set
hu: csoport

en: Format settings:
hu: Formázási beállítások
