Sharerich (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: sets
kk: іріктеулер

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Block
kk: Блок
