Sharerich (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: sets
lv: albumi

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Block
lv: Bloks

en: Set name
lv: Kopas nosaukums

en: Source
lv: Avots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi
