Sharerich (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: sets
ne: सेटहरू

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Update
ne: अपडेट

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Block
ne: ब्लक

en: Source
ne: स्रोत
