Sharerich (7.x-2.5) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte
