Sharerich (7.x-2.5) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: sets
sv: samlingar

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Update
sv: Uppdatera

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Set name
sv: Uppsättningens namn

en: Source
sv: Källa

en: Storage
sv: Lagring

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Minified
sv: Förminskad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Sharing
sv: Delning

en: set
sv: grupp

en: Format settings:
sv: Inställningar för format:

en: Youtube Username
sv: Användarnamn för Youtube
