Sharerich (7.x-2.6) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Update
ast: Anovar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Block
ast: Bloque

en: Set name
ast: Afitar nome
