Sharerich (7.x-2.6) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Update
az: Yeniləmə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Unknown
az: Naməlum

en: Block
az: Blok

en: Set name
az: Ad təyin edin

en: Source
az: Mənbə

en: Machine name
az: Maşın adı
