Sharerich (7.x-2.6) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: sets
da: sæt

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Unknown
da: Ukendt

en: Block
da: Blok

en: Set name
da: Gruppenavn

en: Source
da: Kilde

en: Storage
da: Lagring

en: Minified
da: Minificeret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Sharing
da: Deling

en: set
da: angiv

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:
