Sharerich (7.x-2.6) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: sets
kn: ಸೆಟ್ ಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>

en: set
kn: ಹೊಂದಿಸು
