Sharerich (7.x-2.6) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Source
my: ရင်းမြစ်
