Sharerich (7.x-2.6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
