Sharerich (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: sets
eu: multzoak

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Block
eu: Blokea

en: Source
eu: Iturburua

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Format settings:
eu: Formatuaren ezarpenak:
