Sharerich (7.x-2.6) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: sets
ml: സെറ്റുകള്‍

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
