Sharerich (7.x-2.6) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Block
oc: Blòt

en: Set name
oc: Nom de l'ensemble

en: Source
oc: Font

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Services
oc: Servicis

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Sharing
oc: Partage

en: Format settings:
oc: Paramètres del format :
