Sharerich (7.x-2.6) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: sets
pa: ਸੈੱਟ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
