Sharerich (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: sets
ro: colecții

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: General settings
ro: Setări generale

en: Update
ro: Actualizare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Block
ro: Bloc

en: Set name
ro: Setare nume

en: Source
ro: Sursă

en: Storage
ro: Depozitare

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Format settings:
ro: Setări format:
