Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: sets
am: ስብስቦቸ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Update
am: አዘምን

en: Block
am: ጥምር

en: Source
am: ምንጭ
