Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: sets
et: kogumikud

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Update
et: Uuenda

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Block
et: Plokk

en: Set name
et: Komplekti nimetus

en: Source
et: Allikas

en: Storage
et: Ladu

en: Service
et: Teenus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Sharing
et: Jagamine

en: Format settings:
et: Vormingu sätted:
