Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: sets
id: set

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Update
id: Perbarui

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Block
id: Blok

en: Set name
id: Tentukan nama

en: Source
id: Sumber

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Sharing
id: Berbagi

en: Format settings:
id: Pengaturan format:
