Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: sets
ku: کۆمەڵەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Block
ku: بلۆک

en: Set name
ku: ناوی کۆمەڵه

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Minified
ku: بچووککراوە
