Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: sets
mn: бүрдэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
