Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: sets
nl: verzamelingen

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Social networks
nl: Sociale netwerken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Block
nl: Blok

en: Set name
nl: Naam van set

en: Source
nl: Bron

en: Storage
nl: Opslag

en: Services
nl: Diensten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Sharing
nl: Delen

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:
