Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: sets
el: σύνολα

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Set name
el: Όνομα σετ

en: Source
el: Πηγή

en: Minified
el: Ελαχιστοποιημένο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:
