Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: sets
fr: ensembles

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Social networks
fr: Réseaux sociaux

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Block
fr: Bloc

en: Set name
fr: Nom de l'ensemble

en: Storage
fr: Stockage

en: Minified
fr: Minimifié

en: Machine name
fr: Nom système

en: Sharing
fr: Partage

en: set
fr: définir

en: Facebook App ID
fr: Identifiant (ID) de l'App Facebook

en: Format settings:
fr: Paramètres de format:
