Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: sets
gu: ગણો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત
