Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: sets
ru: наборы

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Update
ru: Обновить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Block
ru: Блок

en: Set name
ru: Установить имя

en: Source
ru: Источник

en: Storage
ru: Хранилище

en: Services
ru: Службы

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Sharing
ru: Обмен переводами

en: Facebook App ID
ru: ID приложения Facebook

en: Format settings:
ru: Настройки формата:
