Sharerich (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: sets
th: เซ็ต

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Service
th: บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
