ShareThis (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Sharing
cs: Sdílení

en: For more information, please visit
cs: Pro více informací navštivte

en: ShareThis Configuration Settings:
cs: Konfigurace ShareThis:

en: Choose a widget type:
cs: Zvolte typu widgetu:

en: Classic Buttons
cs: Klasická tlačítka

en: Vertical Counters
cs: Zobrazení počítadel - vertikálně

en: Horizontal Counters
cs: Zobrazení počítadel - horizontálně

en: Choose a button style:
cs: Volba vzhledu tlačítka:

en: Don't show the buttons in teaser view.
cs: Nezobrazovat tlačítka v upoutávce.

en: Choose Your Services.
cs: Volba služeb.

en: Choose the node types you want to show the buttons on.
cs: Zvolte typy obsahu u kterých chcete tlačítka zobrazit.

en: Insert a publisher key (optional).
cs: Vložte "publisher key" (volitelné).

en: Thank you! Your preferences have been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: Changes have been successfully saved!
cs: Změny byly úspěšně uloženy!

en: ShareThis Settings
cs: Nastavení ShareThis
