ShareThis (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Sharing
hu: Megosztás

en: Classic Buttons
hu: Klasszikus ikonok

en: Vertical Counters
hu: Függőleges számláló

en: Horizontal Counters
hu: Vizszintes számláló
