ShareThis (7.x-2.10) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Comments
bs: Komentari

en: Weight
bs: Težina

en: Display
bs: Prikaz

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija

en: Global
bs: Globalni
