ShareThis (7.x-2.10) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Weight
el: Βάρος

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Global
el: Καθολικό

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου
