ShareThis (7.x-2.10) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್

en: Sharing
kn: <b>ಹಂಚಿಕೆ</b>
